motoger

Radio / CD / Zmiennik Skoda Octavia I

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Radio / CD / Zmiennik Skoda Octavia I
Radio / CD / Zmiennik Skoda Octavia I
Radio / CD / Zmiennik Skoda Octavia I
Radio / CD / Zmiennik Skoda Octavia I
Radio / CD / Zmiennik Skoda Octavia I
Radio / CD / Zmiennik Skoda Octavia I
Radio / CD / Zmiennik Skoda Octavia I
Radio / CD / Zmiennik Skoda Octavia I

Sprzedawcy części do Skoda Octavia:

auto części zamienne
auto części warszawa
auto czesci zamienne
części używane opel
zamienne czesci samochodowe
giełda części poznań
czesci samochodowe uzywane
gielda czesci
auto części słomczyn
części używane poznań
auto kasacja części używane
auto szrot
auto części poznań
giełda części śląsk
giełda części samochodowych
giełda części moto2.pl
auto części
części moto2
giełda części używanych samochodowych poznań
auto części gliwice
moto2.pl
giełda części słomczyn
części szrot samochodowy
części uzywane samochodowe
giełda części
moto2
części używane amerykańskie
auto szrot samochodowy

Cena Radio / CD / Zmiennik Skoda Octavia Cena

Oferty części używanych samochodowych Skoda Octavia przedstawiamy tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Radio / CD / Zmiennik. Na naszym portalu ogłoszeń znajdziesz części w kategorii Audio-HiFi. Ta część samochodowa została umieszczona w portalu ogłoszenia części używanych w dniu 2025-01-21 i jak najbardziej ta część jest dalej aktualna, aż do teraz 2025-02-07 - numer oferty 31303831. Część używana Radio / CD / Zmiennik do Skoda Octavia I i wystawiono ją tutaj na sprzedaż. Sprzedawca posiada 6 sztuk tych części samochodowych. Cena Radio / CD / Zmiennik Skoda Octavia I 1.8 1996 terenowy. Tanio Radio / CD / Zmiennik Skoda Octavia I 1.8 1996 terenowy. Ten samochodzik ma ciekawą pojemność, bo tylko 1.8 i wyjechał z taśmy produkcyjnej w roku 1999. Bryła tego samochodu to terenowy i dostępny jest ten pojazd w salonach marki Skoda. Ten model Octavia wychodził w takich wersjach I, I FL, II, II FL, III.


Opinie mechaników i blacharzy

W sklepie z częściami używanymi do samochodów kupiłem radio / cd / zmiennik . Wiedziałem jak to zamontować do Skoda Octavia wersja I. Wszystkim kolegą podoba się moje auto po tuningu czyli Skoda Octavia. Wszyscy teraz chcą taki samochód za w dobrej cenie. Ludzie mówią, że Skoda Octavia to bardzo awaryjne auto, ale Ja się z tym nie zgadzam. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Skoda Octavia bo mnie to nie interesuje. Chyba zapiszę się do klubu miłośników fanklub Skoda Octavia. To nie jest najważniejsze, ważne że jeździ. Dowiedziałem się o internetowej giełdzie części używanych motoger.pl i kupiłem tam radio / cd / zmiennik do Octavia. Mały lokalny szrot z częściami ale kupiłem części używane w Śrem. Największy szrot samochodowy w moim mieście więc tam kupuję klamoty do auta. Myślałem, że mają części tylko do samochodów francuskich ale kupiłem u nich radio / cd / zmiennik. Poszukałem radio / cd / zmiennik na szrocie i okazało się że kupiłem to bardzo tanio. Czy ktoś jeszcze kupuje części na giełdzie w Poznaniu przecież w Internecie jest taniej i więcej. Wpisałem radio / cd / zmiennik na motoger.pl i teraz czekam na odpowiedź sprzedawcy części. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w MOTOGER.pl:
Gdy pogoda jest bardzo zła i leje deszcz trzeba uważać aby nie uszkodzić swojego auta Skoda Octavia. Z moim kumplem czas zacząć szukać radio / cd / zmiennik. Znajomy powiedział że to nie będzie łatwe zadanie ale szukałem w Internecie Skoda Octavia. Choćbym źle się czuł to dowiem się co zrobić, aby naprawić  radio / cd / zmiennik w Skoda Octavia. Nie wiem czy to częsta usterka, bo żona rzadko jeździ na zakupy.  Następnym razem pojadę sam i nie uszkodzę [nazwa części] do [marka model].  radio / cd / zmiennik do Skoda Octavia. Mój dziadek powiadał że najlepsza oferta zawsze będzie na motoger i kupiłem tanio radio / cd / zmiennik. Wiedziałem że znajdę te części taniej w Śrem. Jeśli dobrze patrzyłem widziałem tam z 20 szt. radio / cd / zmiennik. Gdy tam dojechałem stały auta gotowe do demontażu Skoda Octavia na części.  


KONTAKT

tanio Radio / CD / Zmiennik Skoda Octavia I

Zadzwoń

Koszt PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. i w soboty w godz. . Koszt PLN brutto/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 296 firm
z Polski.

Radio / CD / Zmiennik Skoda Octavia I
Radio / CD / Zmiennik Skoda Octavia I Radio / CD / Zmiennik Skoda Octavia I
Copyright © 2025. MOTOGER.pl